3 Şubat 2023, Cuma 

NİĞDE BELEDİYESİ KIŞ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, belediye olarak kışa hazır olduklarını söyledi.

21 Aralık 2022, Çarşamba

NİĞDE BELEDİYESİ KIŞ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, belediye olarak kışa hazır olduklarını söyledi. Özdemir, yaşanacak olumsuzluklara karşı her türlü tedbiri aldık, Niğde Belediyesi olarak tüm birimler, araç ve ekipmanlar ile 2022-2023 yılı kış sezonuna hazırız, kış şartlarında Niğdemize en güzel hizmeti vermek için gerekli çalışmaları tamamladık ifadelerini kullandı. Özdemir Niğde Belediyesinin kış hazırlıklarını şöyle sıraladı.

TÜM ARAÇLAR BAKIMA ALINDI

Niğde Belediyesi kış hazırlıklarını tamamladı. Belediye ekipleri, meydana gelebilecek yoğun yağışlar ve soğuk hava koşullarında oluşabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklarını tamamlayıp, kış öncesi tüm araçları bakıma alarak, gerekli tüm ihtiyaçları ise hazır hale getirdi.

BUZLANMA İÇİN SOLÜSYON VE TUZ STOĞU YAPILDI

Kış aylarının getireceği problemleri önlemek amacıyla gerekli hazırlıkları tamamlayıp ekipmanlarını güçlendiren Niğde Belediyesi olası kar ve buzlanma için de gerekli tuz ve solüsyon stoku oluşturdu.

EKİPLER 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

Niğde’de, kar yağışı ve buzlanmanın hayatı olumsuz etkilememesi için 24 saat esasına göre çalışacak personeller, iş makinası, tuz aracı, kar küreme ve tuz serpme aracı, 24 saat hizmet verecek. Karla mücadele için oluşturulan ekipler, 24 saat esasına göre görev yapacak.

TÜM BİRİMLER KOORDİNASYON İÇİNDE

Tüm birimlerimiz koordinasyon içinde üstüne düşen görevi yapmaya hazır diyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Ekiplerimiz sahada uyum içinde çalışacaklar, Fen İşlerimiz karda yolları açarken, Park ve Bahçeler müdürlüğümüz zarar gören ağaçlara ve parklara müdahale edecek. 7/24 esasına göre çalışan ekiplerimiz hayatın aksamaması için görevi başında olacak. Ben ve arkadaşlarım, yüzlerce personelimiz Niğdeli hemşerilerimizin hizmetinde olacağız.  Hemşerilerimizin kışı daha rahat geçirmesi için elimizden geleni yapacağız şeklinde konuştu.

Reklam-32
Reklam-31
Reklam-30
Reklam-29