19 Temmuz 2024, Cuma 

ADAYLAR KENDİNİZİ TANITIN SEÇMENLER ADAYINIZI TANIYIN

Belediye Başkanı, Belediye Meclisi, İl Genel Meclisi, Muhtar ve Aza adaylarını ve seçmeni bir araya getiren Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu ‘’Benim oyum’’ hizmete girdi.

16 Kasım 2023, Perşembe

ADAYLAR KENDİNİZİ TANITIN SEÇMENLER ADAYINIZI TANIYIN

Belediye Başkanı, Belediye Meclisi, İl Genel Meclisi, Muhtar ve Aza adaylarını ve seçmeni bir araya getiren Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu ‘’Benim oyum’’ hizmete girdi. Platform kurucusu Alptekin Türkmen konu hakkında yaptığı açıklamada, bu platformu kurmaktaki amacımız 2024 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlere katılacak adayların ve bu adaylara oy verecek seçmenlerin aynı platform içinde bir araya gelerek sağlıklı bir propaganda sağlıklı ve bilinçli bir seçim yapmalarını sağlamak ifadelerini kullandı. Platform yöneticisi Türkmen, Benim Oyum sitesinde yer alacak adaylara yönelik olarak sadece kendi seçim bölgenizde değil bütün Türkiye’de sesinizi duyurun, projelerinizi anlatın, Türkiye’de tek olan bu sitede yerinizi alarak prestijinizi ve seçilme olasılığınızı artırın dedi. Alptekin Türkmen Benim Oyum sitesinde yer alacak seçmenlere yönelik olarak ise, geleceğimizi emanet edeceğimiz adaylarımızı seçerken adayı tanıyarak, projelerini bilerek bilinçli ve sağlıklı oy kullanmak için sitemizi takip edin şeklinde konuştu. Türkmen, tamamen yasal olarak hizmet veren sitede herkesin telefon veya mail yoluyla sadece bir oy kullanabileceğini ve kesinlikle mükerrer oy kullanımının söz konusu olmayacağını belirtti.

Siyasinin tanınmış kişi olması gerekir. 

Günümüzde siyasiler tanınmak için STK, spor kulüpleri, sosyal yardımlaşma dernekleri, Siyasi partiler gibi kurumlarda görev almaktadır. 

Ülkemizin siyasi yapısı düşünüldüğünde yüzbinlerce  aday adayı bulunmaktadır. Bu yüzbinlerce adayın yukarıda sözü edilen kurum ve kuruluşlarda görev almaları mümkün değildir. O halde yazılı ve görsel tanıtım yapmak zorunluluğu gerekir. Ama bu da lokal bir tanıtım olur. Oysa aday adaylarının Ankara'daki siyasi partileri de etkilenmeleri gereklidir. 

Siyaset artık bilimsellik kazanmıştır. Siyasi partiler aday adayları arasında seçim yaparken onların bulundukları yöredeki oy potansiyellerine, projelerinin yörede gördüğü kabullenmelere bakarlar. Bütün bunların verilerini bir ortamda toparlayabilmek ,belgelendirmek artık www.benimoyum.com.tr sayesinde mümkündür. 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun  www.benimoyum.com.tr sayesinde seçmeninize ulaşabilirsiniz.

www.benimoyum.cm.tr sayesinde onların görüşlerini öğrenebilir.

www.benşmoyum.com.tr sayesinde oy oranını anında öğrenebilir.

www.benimoyum.com.tr sayesinde projelerinizi milyonlara ulaştırabilirsiniz.

www.benimoyum.com.tr sayesinde bilim çağında tanıtım için milyonlar harcamanıza, sokak sokak afiş yapıştırmakla ,anket şirketleriyle uğraşmayacaksınız. Kendinizi oturduğunuz yerden bir tıkla tanıtacak, kendi anketinizi kendiniz yapabileceksiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun . İster muhtar adayı, ister il encümen üyesi aday adayı, ister belediye meclis üyesi aday adayı, isterseniz belediye başkan aday adayı olun www.benimoyum.com.tr sayesinde kazanmayı garantileyin...

Sitemizde Mükerrer oy kullanılamaz, gerçek verilere dayalı oy kullanma sistemi uygulanmaktadır.

Sitemizde, Aday Adaylığınız veya Muhtar Adaylığınız süresince kendinizi ve projeleriniz tanıtarak seçimdeki şansınızı arttırmanıza olanak sağlıyoruz. 

Seçmenlerinizle direk olarak iletişim sağlıyoruz.

Seçmenler için, oy vermek istediğiniz aday adaylarımızı daha yakından tanıyarak, proje, hizmet ve hedefleri konusunda bilgi edinerek seçiminizi sağlıklı olarak yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Tercih ettiğiniz adayınızı istediğiniz sosyal medya platformlarında paylaşmanıza olanak sağlıyoruz.

Size hizmet edecek aday adayları ve adaylar ile doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin Sesini benimoyum.com.tr ile duyurabilirsiniz.

Seçmenin Sesini benimoyum.com.tr ile duyabilirsiniz.

benimoyum.com.tr ile hem görsel hem yazılı olarak kendinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi duyurabilirsiniz.

Tüm Sosyal Medya ve Arama Platformlarında benimoyum.com.tr ile her zaman göz önünde olup, bir adım önde olursunuz.

Reklam-30
Reklam-29